Спеціально для вас ми зробили добірку найбільш приємних побажань в дорогу

Нехай ніщо тебе не затримає.

Щоб ти повернувся ще більш щасливим, ніж зараз.

Безхмарного неба та чатах інтуїції.

Нехай ніщо не засмутить тебе в дорозі.

Бережи тебе доля!

Нехай всі цілі будуть досягнуті.

Бажаю добрих попутників в дорозі за призначенням і удачі. До швидкої зустрічі!

Нехай орієнтири на шляху будуть правильними.

Гумових тобі стовпів і сліпих «даішників»!

Безпроблемної їзди!

Нехай здоровий глузд не змінює в дорозі.

Довези себе не тільки живим, але і здоровим!

Бажаю тобі швидко і з вітерцем домчати до заповітної мети! Щоб дорога дарувала красиві пейзажі, а погода не зіпсувала враження від поїздки!

Бажаю легкого і доброго шляху, попутного вітру, рівних доріг! Нехай жодна неприємність не перешкодить, все буде рівно й гладко! Головне пам’ятати: все, що не робиться — все до кращого!

Бажаю вам щасливого шляху, нехай дорога буде рівною і приємною. Нехай в подорожі вам зустрічаються лише добрі люди. Нехай з вами трапляються тільки приємні події. Нехай Господь збереже вас від бід.

У тебе попереду далекий шлях — це завжди нові знайомства, пейзажі і зміни. Нехай твоє подорож буде вдалою, дорога гладкою, а зустрічі і сюрпризи тільки приємними! Привези з собою з поїздки безліч вражень, а в дорозі не забувай, що тебе чекають і люблять.

Нехай бензин ніколи не закінчується.

Щоб колесам твого авто на дорозі не траплялися цвяхи, а тобі виїзні пости ДАІ!

Вдалої дороги! Щасливої дороги! Нехай дорога буде легкою і чистою. І ви дістанетеся до місця призначення дуже швидко і легко. Тихої дороги, веселої компанії.

Поспішаю побажати легкого і щасливої дороги! Нехай ніякі обставини, негаразди і проблеми ніяк не застануть зненацька! Нехай дорога здасться приємним, маленьким пригодою!

Чоловіки не потребують слова підтримки, адже вони сильні від природи. Але я хочу побажати тобі безтурботного та приємного польоту. Хочу, щоб ти долетів без клопоту і без настирливих сусідів. Нехай час у небі ніщо не затьмарює: ні погана погода, ні настрій.

Нехай твої подорожі приводять тебе тільки в спокійні місця!

Бажаю щасливого шляху, доброї дороги, веселого настрою. Нехай ангел-охоронець супроводжує тебе і оберігає від будь-якої біди, нехай поїздка виключить всі невдачі і перетвориться в захоплюючій подорож з кінцевою станцією «успіх».