Спеціально для вас ми зробили добірку найбільш приємних побажань в дорогу

Нехай всі перехрестя ведуть тільки до добра, багатства і процвітання.

Незворушного тобі розуму в будь-яких обставинах!

Нехай допомогу приходить вчасно, якщо вона буде потрібна.

Попутного вітру!

Нехай твоя дорога буде покрита чудесами!

Бадьорості тобі у всі місця!

Нехай дорога не порошить і не вьюжит!

Бажаю легкого і доброго шляху, попутного вітру, рівних доріг! Нехай жодна неприємність не перешкодить, все буде рівно й гладко! Головне пам’ятати: все, що не робиться — все до кращого!

Бажаємо Вам легкої дороги, відсутність перешкод на шляху, чудових попутників і якнайшвидшого повернення туди, де Вас чекають і люблять.

Прийми від мене побажання щасливої дороги в дорогу. Нехай вона буде без турбот і тривог. Твій маршрут повинен бути таким же прекрасним, як і ти сама! Саме такого ти заслуговуєш!

Щоб дорога тобі легко скорилася і не була тернистою по всьому маршруту слідування!

Хочу побажати тобі щасливої дороги. Нехай поїздка буде вдалою, хай день цей буде легким, хай твої очікування будуть виправдані, нехай цілі будуть досягнуті, нехай дорога не принесе ні труднощів, ні проблем.

Нехай ніщо не посміє збити тебе з правильного шляху.

Бажаю щасливої дороги! Нехай благополучній буде твоя дорога, нехай успішним буде цей маршрут, нехай душа твоя буде спокійна на протязі всієї поїздки, а серце хай радіє і насолоджується кожною чудовою миттю цієї подорожі.

Нехай ангели віниками розчистять тобі дорогу!

Нехай удача веде тебе.

До швидкої зустрічі!

Бережи тебе Бог, де б ти не був!

Щасливого шляху, гарного настрою, бадьорого самопочуття, доброї компанії, благополучній дороги, веселого маршруту. Нехай ця подорож доставить масу задоволення і позитивних емоцій.

Нехай ніщо тебе не затримає.

Порядку на дорогах.

Нехай сімейне благополуччя утримує тебе від нерозсудливості на дорогах.

Будь-яка дорога — це неповторне пригода, а наскільки прекрасним і запам’ятовуючим воно буде, залежить тільки від тебе. Бажаю тобі взяти із собою гарні спогади, світлі мрії і тверду впевненість у правильності свого маршруту. Щасливої дороги!

Доберися без пригод!

Хай посадка пройде майже непомітно і без хвилювань, а рейс буде стрімко швидким!