Спеціально для вас ми зробили добірку найбільш приємних компліментів жінці в прозі, українською мовою

У тебе дуже красиві і ніжні руки, я готовий їх цілувати нескінченно.

В твоїх очах завжди стільки тепла і ніжності.

Насилу можу відірвати очі від твоєї фігури. Повір, для мене вона ідеальна.

Я щодня вчуся у тебе.

Будь краса солодкою на смак, я б вже давно захворів на цукровий діабет поряд з тобою!

З тобою добре і приємно, з тобою радісно, а дивитися на твою красу – суцільне задоволення!

Ти така витончена!

Твоя краса унікальна, настільки чарівна, що будь-який художник взявся б писати з тебе картини.

Ти – найкраще, що зі мною сталося в житті!

З роками твоя краса не меркне, а лише знаходить нові фарби!

Навіть тисячі орхідей не зможуть зрівнятися з твоєю красою, вона унікальна.

Я ніколи не відчував подібне. Тільки поруч з тобою, незрівнянна!

Коли ти посміхаєшся, починається просто дощ з позитивних емоцій та яскравих вражень! Ти посміхаєшся – і цей світ накриває ковдру добра і щастя! Стає тепліше, затишніше і позитивніше… Посміхайся частіше, кохана!

Кохана, я закохуюсь в тебе щоразу все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш теплом і затишком моє життя. Ти потрібна мені, як повітря, моя любов завжди ходить за тобою, як тінь. Мила, ти знайшла ключик до мого серця, ти подарувала мені щастя. Я хочу все життя бути з тобою поряд, виконувати всі твої бажання, просто любити тебе, моя радість. Ти гідна всіх компліментів і захоплень. Хай тобі у всьому щастить, нехай удача ніколи не покидає тебе, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Дивлячись на тебе, хочеться тільки поцілунків, ніжних дотиків і ласк. Твої м’які риси викликають у мені приємні і солодкі почуття.

Неймовірна, дивна, незвичайна, промениста, чарівна, елегантна, витончена, граціозна, сяюча, витончена, талановита, різнобічна, освічена, розумна, кмітлива, благородна, неповторна. Ти просто дивовижна жінка: то пылаешь, як яскравий вогник, то растворяешь в собі весь світ, як крапля води.

Ти миля, ніжна і найкрасивіша дівчина на світі. Тобою я захоплююся і милуюся кожен раз. Ти для мене, як світло у віконці, як промінчик сонячного тепла. Тільки ти даруєш мені тепло і надію, тільки з тобою відчуваю себе найщасливішою людиною на світі. Ти краще за всіх на світі, моя улюблена. Я обожнюю тебе і хочу бути тільки з тобою. Бажаю величезного щастя тобі, моя радість, удачі у всьому. Нехай все задумане тобою, обов’язково збудеться, нехай Господь береже тебе від усіх напастей.