Спеціально для вас ми зробили добірку найбільш приємних компліментів дівчині в прозі, українською мовою

Навіть якщо б я був сліпий, я б все одно міг бачити твою красу, тому що вона в твоїй душі, і її можна побачити не тільки очима, але й серцем.

Ніколи не забувай, що ти талановита, дивна і сама прекрасна дівчина в світі.

Немає в світі щасливішої людини, ніж я. Я готовий кричати про це на весь світ. Ти для мене світло у віконці, промінчик сонячного тепла, ти для мене радість і натхнення. Кожна хвилина, проведена з тобою, дарує мені тепло і затишок. Тебе називаю принцесою, бо, що ти найкрасивіша, у тебе просто ангельський характер. Я знайшов в тобі, все те, що шукав. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. А коли ми розлучаємося – це страшне випробування для мене. Повертайся скоріше, я сумую за тобою.

Гордість і сміливість, доброта і порядність, краса і кмітливість, інтелігентність і стриманість, креатив і харизма — ти просто унікальний і приголомшлива людина!

Навіть мухи до тебе клеяться!

Ти така розкішна, що у мене в голові звичайні рядки складаються у вірші в твою честь.

В тебе неможливо не закохатися. Я старався з усіх сил, але нічого не вийшло.

Ти мій прекрасний квіточку, твоя шкіра ніжна як пелюстки троянд.

Ти ангел у плоті, проста людина не може бути так прекрасний.

Ваша душа подібна до океану, неважливо, наскільки глибоко я поринаю в її глибини, я ніколи не досягну дна.

Я бачив, як з неба падають зорі, а хвилі б’ються об скелі, як вранці сходить сонце, а вночі виблискує повний місяць. Але в порівнянні з тобою все це ніщо. Ти найкраще, що коли-небудь відкрилося моєму погляду.

Не смій вмиватися, ти красива і я боюся втратити цей прекрасний лик!

В тобі немає вад і навіть те, що ти вважаєш недоліками – гідності в очах інших людей!

Мені дуже багато в тобі подобається, але від твоїх очей, таких пронзающих, зухвалих і при цьому чарівних, я не можу відвести погляду. Глибину твоїх двох темно-синіх вирів неможливо описати словами, але, повір, я абсолютно впевнений, що вони самі приголомшливо красиві очі на світі.

Я не можу приховати свого захоплення, коли дивлюся на тебе.

Ти точнісінько схожа на свою чарівну маму!

Найрідніша і єдина людина на світі, світло моїх очей.

Ти прекрасна у всьому, але найбільше мені подобаються очі — вони магічним чином керують моїм розумом.

Ти моя любов. Я буду любити тебе завжди.

Ніколи не бачив такі красиві зелені очі і з таким великим кількості світла в них.

Ти мене зачарувала, я ще не зустрічав такої приголомшливої дівчини, як ти.

Ти чудово готуєш, так смачно, що можна проковтнути мова.

Твої губи хочеться цілувати круглі добу.

Знаєш, що мені найбільше подобається в тобі? Твій інтелект, вміння зрозуміти чоловіка також здатність підтримувати і вести приємну бесіду.

Прекрасною принцесою з казки ти увійшла в моє холостяцьке життя. Ти запалила в серці любов, і вона розгорається тепер величезним полум’яним багаттям. Я все життя буду вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе, Моя найкрасивіша дівчина на світі. Ти гідна найкрасивіших компліментів і захоплення. Залишайся завжди такою, ніжною, доброю, лагідною. Коли ти поруч, мені так спокійно і затишно. А під час нашої розлуки, я просто не знаходжу собі місця, і сумую сумую без тебе, і з нетерпінням чекаю зустрічі.

Коли ти щаслива, то світиш яскравіше сонця. І заражаешь всіх оточуючих своєю щирою радістю.

Загальні, В смс, Приємні, На фото, Прикольні, Своїми словами, Коханій дівчині, У віршах

Немає в світі щасливішої людини, ніж я. Я готовий кричати про це на весь світ. Ти для мене світло у віконці, промінчик сонячного тепла, ти для мене радість і натхнення. Кожна хвилина, проведена з тобою, дарує мені тепло і затишок. Тебе називаю принцесою, бо, що ти найкрасивіша, у тебе просто ангельський характер. Я знайшов в тобі, все те, що шукав. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. А коли ми розлучаємося – це страшне випробування для мене. Повертайся скоріше, я сумую за тобою.

Ти — неповторна! Ти — чарівна! Ти — неперевершена!

Єдина різниця між винятковим і дивним — це виходить від тебе доброта.

Добрий ранок, кохана, як твій настрій? Я нудьгував по тобі. Ти мені приснилася.

Твої очі просто чарівні!

Найбажаніша та сама довгоочікувана!

Хіба я винен, що тільки твій милий голос може мене заспокоїти? Необов’язково знаходитися поруч, можеш просто надсилати мені звукові послання.

Моя мрія збулася! Ти поруч зі мною!

Я без тебе, як сонце без тепла, я без тебе, як безводний океан, як риба без води. Я без тебе просто, як без повітря. Моя любов така сильна, що готова перевернути гори. Я повністю розчинився в тобі, моя кохана. Ти наймиліша і неповторна, мені з тобою просто казково пощастило. Кожна хвилина з тобою мені здається раєм. Твоя безмежна посмішка, твій ангельський характер і твій ніжний голосок надихають мене. Ти мій скарб, моя найбільша радість на землі. Я шалено тебе люблю.

Як красиво перед Новим роком: сяють вогні, прикрашені ялинки. Але я все одно дивлюся тільки на саму прекрасну дівчину: на тебе.

Компліменти — це слова, які дарують людям позитив і гарний настрій. Їх однаково люблять і чоловіки, і жінки. Сьогодні я хочу подарувати свій комплімент Вам, тому що мені подобається робити приємне хорошій людині. Ну от, Ви вже посміхаєтеся, значить, комплімент подіяв. Я можу подарувати Вам ще один, і ще, Ви просто чудова людина і багато чого варті!

Після того як тебе побачив, відчуваю незрозуміле бажання справити на тебе враження, щоб утримати назавжди.

Деякі дивляться, і нічого, варто подивитися тобі, як серце прискорює своє биття, в грудях стає тепло, і весь світ ніби зупиняється тільки заради цієї миті!

Твоя посмішка здатна освітити навіть дно океану.

Люблю засинати в твоїх обіймах і прокидатися поруч з тобою. Це робить мій день краще.

Нехай тобі завжди посміхається доля, хай збувається твоя заповітна мрія, хай буде в тебе все відмінно, адже ти гідна самого кращого!

Я завжди мріяв про таку дівчину, як ти, моя любов. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. З думкою про тебе я прокидаюся і засинаю. Тобою я дихаю і живу. Доля мені подарувала просто королівський подарунок. Мила, ти варта лише найкращих компліментів, з твоєю красою ніхто не зрівняється. Коли ми разом – все навколо розквітає, навіть взимку. А без тебе все постыло: і зорі, і місяць, і зірки, і навіть сонечко світить сумно і понуро. Я сумую за тобою, моя любов, повертайся скоріше.

Якщо тобі раптом стане сумно, пам’ятай завжди, що я поруч, і я завжди тебе підтримаю.

Як майстерно ти підбираєш гардероб, ти виглядаєш чудово!

Ти розумна і красива, хіба так може бути це одночасно?

Ти легка, як весняний ранковий вітерець.

Мені соромно стояти поруч з тобою, адже я блекну в порівнянні з твоєю красою!

Засинаю – щасливий, прокидаюся – щасливий; а якщо бачу тебе уві сні, свічуся від щастя.

Як чудово, що на світі є такі люди, як ти — сонячні, усміхнені, добрі, щирі, готові допомогти і підтримати в будь-яку хвилину. Побільше б таких людей!

Розкажи, як тобі вдається не тільки виглядати, але і пахнути так красиво?

Притягальній силі твоїх гарних очей складно чинити опір!

Я без розуму від твоїх блакитних очей. Я тону в них як в озері. Ти для мене життя.

Я люблю, коли ти посміхаєшся. Ти посміхаєшся очима.

У тебе такий мелодійний і звучний голос! Ти дуже гарно співаєш.

Краса врятує світ, які старі, але милозвучные слова. Мені здається, що це ставиться до тебе, моя прекрасна принцеса. Ти сама добра, найніжніша, найгарніша дівчина на світі. В тобі все моє щастя. Я люблю тебе з кожним днем все сильніше. Ти мій ангел, моя мрія. Коли я з тобою, час пролітає миттєво, а коли ми в розлуці, час ледве-ледве тягнеться. Мені залишається тільки сумувати за тобою, і з нетерпінням чекати. Моя любов до тебе не має меж, ти – мій ідеал, моя мрія.

Будь ласка, не переставай посміхатися. Адже твоя посмішка навіть морозний день зробить теплим для мене.

Моє ліжко досі не знала такої краси і досконалості, як ти!

Знаєш в чому твоя особливість? Навіть стаючи старше ти не втрачаєш своєї краси. Вона стає особливою, жіночною. (Рекомендуємо дізнатися, що чоловіки думають про справжньої жіночності).

Іноді ти буваєш несерйозною, наче маленька дівчинка, і мені це подобається. Адже тоді можна теж стати дитиною і трохи подуріти.

Моє сонечко, ти найдорожче, що у мене є. Ти даруєш мені тепло, надію і любов. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою людиною. Кожен день, проведений з тобою для мене нагорода. Ти гідна тільки восхищенья і найтепліших компліментів. Мені казково пощастило, що доля подарувала тебе. Нехай життя твоє тече, як повна ріка, не знаючи на шляху перешкод, нехай стороною обходять тебе всі печалі і тривоги. Нехай твої милі очі завжди сяють радістю, і не знають, що таке сльози.

Коли ти дивишся на мене, я відчуваю таке натхнення і силу, що слів не підібрати!

Запах твого волосся більш приємний, ніж запах тисяч троянд. Я мрію зануритися в його ауру і провести вічність обіймаючи тебе.

Ти така красива, що я боюся розплакатися від щастя!

Це плаття так дивно підкреслює твою фігуру.

Твої руки ніжніше шовку, ти знала?

Перфекціоністи б отримали справжнє задоволення, якщо б вони споглядали твою красу.

Ти, той, про кого я думаю кожну секунду, хвилину, годину, добу!

Я готовий відмовитися від самого смачного пирога, просоченого товстим шаром крему, лише б ти була поруч.

Навіть це свіже сонячний ранок не зрівнятися з твоєю красою!

Твій запах просто магічний і вабливий. Я лечу на нього, як метелик летить до світла.

Ти талановитий, чудовий чоловік, гідний поваги і навіть наслідування. Висловлюю тобі свій «респект», ти вмієш тримати обіцянки!

Очі твої яскравіше всіх зірок на нічному небі!

Будь-який професійний фотограф погодиться фотографувати таку красуню, абсолютно безкоштовно!

Мила, добра, ніжна і кохана дівчина на світі. Я так вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе, моя принадність. Просто не уявляю, як міг я жити раніше без тебе, моє сонечко. Ти гідна тільки восхищенья, моя радість, в тобі любові моєї початок і кінець усім печалям. Тільки з тобою я відчуваю себе самим щасливим хлопцем на світі. Ти приносиш радість, добро і світло. Я люблю тебе, моя бажана, і вірю, що пісня наших двох сердець буде найдовшою і найкрасивішою.

Ти – втілення мрії!

Твої очі настільки виразні й гарні, що у мене немає сил, відірвати свій погляд від них.

Твоя краса подібна сонячному променю в темному лісі: варто йому тільки пробратися крізь гілки, як все навколо змінюється. Так і ти приносиш з собою світ однією своєю появою!

Немає прекрасніше миттєвостей, ніж хвилини проведені з тобою!

Моє сонечко, дякую тобі за той світ, який ти даруєш моєї душі! Ти саме той чоловічок, з яким я відчуваю безмежну гармонію! Кохана, ти прекрасна, як квіточка, в тебе море ніжності, жіночності, чарівності і доброти! Залишайся такою, адже я люблю тебе саме за це!

Поруч з тобою хочеться співати і радіти життю, усміхатися і творити добрі справи. Ти — чудовий чоловічок, який прикрашає цей світ.

Як же мені пощастило, адже ти даруєш свою красу тільки мені.

Мені подобається, що ти знаєш, чого хочеш досягти в житті. Ти цілеспрямована дівчина, яка планує і добивається свого.

Ти — тепло моєї душі, ти неперевершений феєрверк яскравих емоцій, палаючий вулкан пристрасті. Ти прекрасна!

Для жінки з блакитними очима: Я думаю, що Бог створив твої очі з прозорого кольору блакитного неба.

Неймовірна, дивна, незвичайна, промениста, чарівна, елегантна, витончена, граціозна, сяюча, витончена, талановита, різнобічна, освічена, розумна, кмітлива, благородна, неповторна. Ти просто дивовижна жінка: то пылаешь, як яскравий вогник, то растворяешь в собі весь світ, як крапля води.

Ти навіть без будь-якої косметики виглядаєш чудово!

Ти чудова і непередбачувана як природа! Ти восхищаешь мене кожну хвилину, радуєш і вдихаєш у мене пристрасну жагу до життя. Ти мій острівець неземного щастя, який я буду завжди оточувати океаном теплій ніжності, гарячої любові і постійної турботи.

Якщо б я був поетом, я б склав цілу збірку віршів про твою красу!

Немає в світі такого слова, яким я міг би описати свою любов до тебе.

Ти завораживаешь своїм поглядом настільки, що я готовий дивитися на тебе вічно.

Мені хочеться писати про тебе вірші і присвячувати пісні. Ти надихаєш мене.

Коли я дивлюся на твоє фото, у мене по тілу біжать мурашки. Як можна бути такою прекрасною?

На нашій планеті є всім відомі сім чудес світу. Але я знаю ще одне, про який ще ніхто не здогадується. І це ти.

Коли ти посміхаєшся, білі зубки виблискують діамантовим світлом!

Я залежний від тебе, як багато залежать від комп’ютерних ігор. Все віддам, аби провести час з такою дівчиною, як ти.

Ти чудовий і бажаний квітка незрівнянної краси!

Ти все робиш бездоганно і ідеально.

Поки ти спала, я тихенько захоплювався твоєю красою!

Твоє волосся, немов золотавий шовк, так і хочеться до них доторкнутися.

Від твоєї краси голова обертом і думки крутяться навколо того, які в тебе очі, губи, посмішка і волосся. Ти ні з ким не йдеш у порівняння, тому що одна на весь світ!

Я дуже радий, що ти зачарувала мене своєю красою і вкрала моє серце.

Твоя талія чудова, приклад сексуальної фігури!

Твій голос-наче музика, а риси обличчя, як пейзажі красот природи!

Ти змушуєш час одночасно зупинятися і стрімко летіти.

У будь-якій справі ти завжди на висоті.

Ти – улюблениця Бога? Він обдарував тебе неземною красою.

Якщо я не бачу твоєї променистої посмішки, ясний день забарвлюється в сірі тони, якщо я не чую твого сріблистого сміху, спів птахів не тішить мою душу. Твоя летить хода освіжає легким подувом вітерця в пекучу спеку. Ти солодкий джерело неиссякающей радості і звитяжця веселощів.

Кохана, ніжна, мила, красива, і сама добра дівчина на світі. Я б казав тобі цілий день найтепліші, найдобріші слова і компліменти, і цього було б мало. Ти гідна всього самого кращого, ти гідна тільки захоплення. Я люблю тебе самої чистої, щирої любові. Ти випромінюєш добро і ніжність, тільки з тобою мені затишно і легко. Я вдячний долі за такий величезний, прекрасний подарунок. Люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти просто ангел у плоті, моя сама кохана дівчина.

Бути красивою – це злочин!

Ніколи не сумнівайся у своїй привабливості, адже твоїй красі можна заздрити!

Ти світло мого життя.

Мила, прекрасна, дивовижна, чарівна, елегантна, вишукана, чуйна, ніжна, життєрадісна, щира, добра, чуйна, цікава, унікальна, мрійлива, чудова, натхнена, цілеспрямована, чудова і сама-сама чудесна дівчина на світі — це ти!

Твоєї зовнішності позаздрить будь-супер модель.

Просто переписуватися з розумною, інтелігентною дівчиною вже приносить незабутні хвилини радості.

Мене так зачарувала твоя краса, що я вдарився об стіну. Тепер доведеться оформляти страховку. (Вам сподобається ця добірка цитат і афоризмів про жіночу красу).

Не можу підібрати слів, що уособлюють твою красу, адже у словнику їх просто не вистачає!

Ти — моя друга половинка, без якої я не уявляю свого життя.

Коли я дивлюся на тебе, в моїй душі тепло, а по тілу пробігають тисячі приємних мурашок.

Я кину весь світ до твоїх ніг, лише б ти була зі мною.

Ти — рятівний еліксир в суєті міського життя!

Давним-давно жила одна принцеса. І це ти. Неважливо, що було в минулому. Але в майбутньому все буде добре: вона щаслива разом зі мною.

Всі люди походять від мавп, але тільки не ти. Ти зроблена з легких хмар і пронизаний сонячними променями. Незвичайна дівчина!

Боюся, що тебе можуть просто вкрасти з-за твоєї краси!