Спеціально для вас ми зробили добірку найбільш приємних компліментів жінці в прозі, українською мовою

Жоден фотоапарат не здатний передати твою красу. Фотографія передасть тільки милу зовнішність, але твоя внутрішня краса вище будь-якого захоплення.

Ти справжній ангел, тому що жінки не можуть бути такими красивими, як ти.

Прекрасніше тебе я не зустрічав, і точно знаю, що вже не зустріну!

Ти незвичайна, такий інший, як ти, немає.

Ти прекрасна. Ти моя королева.

Я зовсім не хотів сказати, що ти краще за всіх. Насправді це інші гірше тебе.

Поки ти спала, я тихенько захоплювався твоєю красою!

Треба подякувати твоїх батьків за те, що вони створили справжнє диво – тебе.

Сказати що ти мені сподобалась – це ніщо, сказати що я люблю – дуже звичайно, скажу одне – ти мене заворожила! Прекрасніше тебе я не зустрічав, і напевно вже не зустріну!

Ти ангел, що зійшов з небес. Ти божественно красива. Бездоганно розумна. Тебе так прикрашає твоя скромність і доброта душі. Я захоплююся тобою. Такий інший, як ти, немає.

Сказати, що ти шикарна, чарівна й прекрасна, – значить нічого не сказати. От якщо додати, що ти чарівна, чарівна і прекрасна, буде вже більше схоже на правду!

Ти завжди прекрасна, але коли посміхаєшся, моє життя зупиняється.

Ти найкрасивіша дівчина з усіх, кого я знаю, ти осяває весь світ світлом.

Про твою доброту всім відомо. Вона як великий ковток свіжого повітря в цьому забрудненому світі.

Якщо бути красивою вважається злочином, тоді тебе оголосять винною.

Якщо я не бачу твоєї променистої посмішки, ясний день забарвлюється в сірі тони, якщо я не чую твого сріблистого сміху, спів птахів не тішить мою душу. Твоя летить хода освіжає легким подувом вітерця в пекучу спеку. Ти солодкий джерело неиссякающей радості і звитяжця веселощів.

Тобі не потрібен макіяж, швидше навпаки, він потребує тебе.

Розмовляти з тобою — одне задоволення. У тебе завжди, виходить, підтримати тему будь-якої розмови. (Дівчатам буде цікаво дізнатися, про що найкраще розмовляти з чоловіком, який подобається і не байдужий їм).

Твої очі — це дві зірочки, в яких я зміг відшукати світло, якого мені так не вистачало! Ти прекрасніше будь супермоделі, адже вони — ляльки, а ти — справжня Богиня! Люблю твою загадкову усмішку, ніжний погляд, дзвінкий сміх і чарівну ходу! Я найщасливіша, адже мені дісталася краща жінка у Всесвіті!