Спеціально для вас ми зробили добірку найбільш приємних компліментів жінці в прозі, українською мовою

Я можу порівняти тебе з загадковою Місяцем і сліпучим Сонцем, зі світлим ангелом і пленяющим погляд океаном, але і всіх цих слів не вистачить, щоб описати твою красу!

Я дуже радий, що ти зачарувала мене своєю красою і вкрала моє серце.

Ти — моя друга половинка, без якої я не уявляю свого життя.

Усмішка на твоєму обличчі виглядає так мило, коли ти смієшся.

Твоя божественна краса!

Кажуть, що дива не існує. Але твоя прекрасна і сонячна усмішка доводить зворотне.

Немає красивішого нічого твого томного сексуального погляду!

Мені подобається, що ти знаєш, чого хочеш досягти в житті. Ти цілеспрямована дівчина, яка планує і добивається свого.

Коли ти поруч, немає приводу для смутку!

Після спілкування з тобою дуже складно утриматися від компліментів. Ти подібна легкого бризу, але така ж норовлива і некерована як морська хвиля. В тобі нез’ясовним чином переплітаються грація і поступливість з натиском і непокорою. І про тебе я можу говорити тільки в найвищому ступені: ти найкраща!

Навіть коли ти сумуєш, пам’ятай, що ти прекрасна, і весь світ належить тобі.

Загальні, В смс, Приємні, На фото, Прикольні, Своїми словами, Коханій дівчині, У віршах

З кожним роком твоя краса багатше і яскравіше, а мудрість глибше і проникливіше.

Доля подарувала мені дівчину, про яку можна тільки мріяти. Гарна, добра, ніжна, мила, і найкраща на всій планеті. Тільки ти даруєш мені миті радості й щастя, тільки з тобою я відчуваю себе затишно та впевнено. Твій ангельський характер, твоя добра душа, твоя краса просто чарують мене. Я хочу все життя бути тільки з тобою, моя улюблена. Ти моя друга і найголовніша половинка, моє серце належить тільки тобі. Ти гідна восхищенья, моє сонечко. Я все зроблю, щоб ти була найщасливішою.

Ти ангел у плоті, проста людина не може бути так прекрасний.

Ти чудова і непередбачувана, ти восхищаешь мене кожну хвилину, радуєш і вдихаєш у мене пристрасну жагу до життя. Ти мій острівець неземного щастя, який я буду оточувати океаном ніжності і гарячої любові!

Чарівна незнайомка! Я полонений Вашої грацією і красою! Побачивши Вашу легку ходу, мені захотілося стати метеликом і літати за Вами по п’ятах. Не перевелася справжня краса! Краса душі і тіла в повній гармонії поєднуються в Вас! Невинний цей погляд! Він говорить багато про що! Ви прекрасні!